Fifty Shades of Grey No Peeking Maska na oči 2 ks - black/grey

Maska na oči je důležitou součástí SM hrátek. Velmi dobře tyto masky znají i čtenáři milostné erotické romance ,,Padesát odstínů šedé“. Milenci si zavazují oči z různých důvodů, ale vždy se jedná především o to, aby bylo jejich vnímání vybičováno na maximum. Lidské smysly mají tendenci pracovat za ty ostatní smysly, pokud je některý vyřazen ze hry. V praxi to znamená, že zavážeme-li někomu oči, bude například více vnímat vaše doteky. Proto neváhejte a ať již jsou vaše erotické hrátky spíše...
Cena bez DPH305,-
Naše cena369,-
Koupit:
Kód položky5050560000
DostupnostSkladem
  • Popis
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt
  • Související články
Maska na oči je důležitou součástí SM hrátek. Velmi dobře tyto masky znají i čtenáři milostné erotické romance ,,Padesát odstínů šedé“. Milenci si zavazují oči z různých důvodů, ale vždy se jedná především o to, aby bylo jejich vnímání vybičováno na maximum. Lidské smysly mají tendenci pracovat za ty ostatní smysly, pokud je některý vyřazen ze hry. V praxi to znamená, že zavážeme-li někomu oči, bude například více vnímat vaše doteky. Proto neváhejte a ať již jsou vaše erotické hrátky spíše něžné nebo naopak mají drsnější charakter, použijte tyto masky a nechte se unášet fantazií.

Masky jsou ve dvou barvách, černé a šedé a jsou vyrobeny z příjemného chladivého saténu. Jsou dodávány s praktickým saténovým sáčkem, do kterého je můžete po použití uložit. Tato maska na oči může také sloužit jako relaxační pomůcka, například při relaxaci s vonnou svíčkou ve vaně nebo při poslechu příjemné hudby. Někdo masku využívá na spaní nebo svoji funkci tato maska také velmi dobře splní, pokud máte unavené oči. Pokaždé, když si ji nasadíte, zalétnou vaše myšlenky ke chvilkám, kdy jste masku využívali při SM hrátkách a vaše smysly byly vybičovány na maximum. Pořiďte si tuto partnerskou sadu masek na oči a dopřejte si nádherný relax ve dvou nebo dokonalé vzrušení při vášnivém milování!

Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v naší pražské prodejně!

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :


© 1998-2017 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.