Cosmos Maca 22 g (60 kapslí) - doplněk stravy

Maca je vysokohorská hlízovitá rostlina (odborně Lepidium meyenii walp), která roste přírodním způsobem pouze na jednom místě na světě - ve vyšších oblastech peruánských And. Maca se v Peru používá především jako zelenina již asi 2000 let. Maca je určena pro muže i ženy! Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Maca (Řeřicha peruánská): fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalita, plodnost, sexualita,  Hormonální systém - menopauza - zdroj fytoestrogenu Složení: mletý kořen...
Cena bez DPH173,-
Naše cena199,-
Koupit:
Kód položkyMACA
DostupnostSkladem
  • Popis
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt
  • Související články

Maca je vysokohorská hlízovitá rostlina (odborně Lepidium meyenii walp), která roste přírodním způsobem pouze na jednom místě na světě - ve vyšších oblastech peruánských And. Maca se v Peru používá především jako zelenina již asi 2000 let.

Maca je určena pro muže i ženy!

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Maca (Řeřicha peruánská): fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalita, plodnost, sexualita,  Hormonální systém - menopauza - zdroj fytoestrogenu

Složení: mletý kořen Maca 292 mg/kapsle;  želatinová kapsle 77 mg/kapsle

Dávkování: 1-2 kapsle denně; děti od 6 let 1 kapsli denně; kapsle se polykají celé

Skladování: na suchém místě do 25 st. C

Upozornění: Není určeno dětem do 6 let. Ukládejte mimo dosah dětí!  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky.  V přírodní formě. Není fermentováno ani chemicky upraveno. neobsahuje geneticky upravované složky. nebylo vystaveno ionizujícímu záření.

Výrobce: COSMOS s.r.o.,  Farského 1390/8, Praha 7

Obsah balení: 60 kapslí =  22 g

Podrobný článek

Informace pro zákazníky: Na tuto položku již není možné uplatňovat další bonusy ani slevu pro stálého zákazníka 10%. Děkujeme za pochopení.Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :


© 1998-2017 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.